24 Aralık 2009 Perşembe

VOLEYBOL 2. HAFTA MAÇ PROGRAMIMIZ...


YELDEĞİRMENİ :3 - KOŞUYOLU :2


VOLEYBOL TAKIMIMIZIN 2. HAFTA KARŞILAŞMASI 30.12.2009 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 19.30 DA BURHAN FELEK SPOR SALONUNDA, RAKİBİMİZ İSE BİR DİĞER KADIKÖY TAKIMI OLAN KOŞUYOLUSPOR KULÜBÜ. BU KARŞILAŞMAYA TÜM YELDEĞİRMENİ DOSTLARINI VE TARAFTARLARINI BEKLİYORUZ. BİZLERİ YANLIZ BIRAKMAYIN...

TAKIMIMIZA YÜREKTEN BAŞARILAR DİLERİZ.
VOLEYBOL TAKIMI OYUNCUSU İSMAİL FENERCİOĞLUNUN YORUMU
BITIRMEK UZERE OLDUĞUMUZ 2009 YILININ BU SON GÜNLERİNDE KADROMUZA YENI KATILAN ARKADASLARLA ÇIKTIĞIMIZ 2. MAÇIMIZI KOŞUYOLU EKIBIYLE OYNADIK. ADAPTE SIKINTISI ÇEKTİĞİMİZ İLK SETLERDE RAKİBİMİZ KARŞISINDA HAKEMLERİN DE VERDİĞİ HATALI KARARLAR NETİCESİNDE 2-0 YENİK DURUMA DÜŞTÜK. KISA SÜREDE TOPARLANMAMIZ NETİCESİNDE PASÖRÜMÜZ VE OYUNCULARIMIZIN KOORDİNASYONUNU SAĞLAYIP RAKİBİMİZİN ZAYIF YÖNLERİNDEN HÜCUMLARIMIZA AĞIRLIK VERDİK. ARAMIZA YENİ KATILAN ORTA OYUNCUMUZ BORA VE SMAÇÖRLERİMİZDEN DENİZ BAYERİN ÜSTÜN PERFORMANSIYLA SETLERDEKİ ÜSTÜNLÜĞÜMÜZÜ GÖSTERMEYE BAŞLADIK. RAKİBİMİZİ 3-2 YENEREK GURUBUMUZDAKİ İKİNCİ MAÇIMIZ OLAN KARŞILAŞMADA İLK GALİBİYETİMİZİ ALDIK. BULUNDUĞUMUZ GRUPTAKİ TAKIMLAR ŞU ANDAKİ KÜMENİN EN İYİ TAKIMLARI. YILLARDIR BİRBİRLERİNİ TANIYAN OYUNCULARDAN KURULMUŞ TAKIMLAR. TEK MAÇ ÜZERİNDEN OYNANAN GRUP MAÇLARININ TELAFİSİ OLMADIĞINI ALINAN HER SAYININ BİR ÜST GRUBA GEÇMEK İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNUN BİLİNCİ İÇERİSİNDEYİZ. PAZARTESİ GÜNÜ ŞU ANDAKİ GRUP LİDERİ İLE YAPACAĞIMIZ KARŞILAŞMADA BU ÖNEMLİ KARŞILAŞMALARDAN BİRİSİ. BİR ÜST GRUBA ÇIKARAK YELDEĞİRMENİ ADINI ELİMİZDEN GELDİĞİNCE BU YIL VOLEYBOLDA DA YUKARILARA TAŞIMAK İSTİYORUZ.

1 yorum:

Ismail dedi ki...

BITIRMEK UZERE OLDUĞUMUZ 2009 YILININ BU SON GÜNLERİNDE KADROMUZA YENI KATILAN ARKADASLARLA ÇIKTIĞIMIZ 2. MAÇIMIZI KOŞUYOLU EKIBIYLE OYNADIK. ADAPTE SIKINTISI ÇEKTİĞİMİZ İLK SETLERDE RAKİBİMİZ KARŞISINDA HAKEMLERİN DE VERDİĞİ HATALI KARARLAR NETİCESİNDE 2-0 YENİK DURUMA DÜŞTÜK. KISA SÜREDE TOPARLANMAMIZ NETİCESİBDE PASÖRÜMÜZ VE OYUNCULARIMIZIN KOORDİNASYONUNU SAĞLAYIP RAKİBİMİZİN ZAYIF YÖNLERİNDEN HÜCUMLARIMIZA AĞIRLIK VERDİK. ARAMIZA YENİ KATILAN ORTA OYUNCUMUZ BORA VE SMAÇÖRLERİMİZDEN DENİZ BAYERİN ÜSTÜN PERFORMANSIYLA SETLERDEKİ ÜSTÜNLÜĞÜMÜZÜ GÖSTERMEYE BAŞLADIK. RAKİBİMİZİ 3-2 YENEREK GURUBUMUZDAKİ İKİNCİ MAÇIMIZ OLAN KARŞILAŞMADA İLK GALİBİYETİMİZİ ALDIK. BULUNDUĞUMUZ GRUPTAKİ TAKIMLAR ŞU ANDAKİ KÜMENİN EN İYİ TAKIMLARI. YILLARDIR BİRBİRLERİNİ TANIYAN OYUNCULARDAN KURULMUŞ TAKIMLAR. TEK MAÇ ÜZERİNDEN OYNANAN GRUP MAÇLARININ TELAFİSİ OLMADIĞINI ALINAN HER SAYININ BİR ÜST GRUBA GEÇMEK İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNUN BİLİNCİ İÇERİSİNDEYİZ. PAZARTESİ GÜNÜ ŞU ANDAKİ GRUP LİDERİ İLE YAPACAĞIMIZ KARŞILAŞMADA BU ÖNEMLİ KARŞILAŞMALARDAN BİRİSİ. BİR ÜST GRUBA ÇIKARAK YELDEĞİRMENİ ADINI ELİMİZDEN GELDİĞİNCE BU YIL VOLEYBOLDA DA YUKARILARA TAŞIMAK İSTİYORUZ.