21 Nisan 2008 Pazartesi

ŞAMPİYONLUK YÜRÜYÜŞÜMÜZ EMİN ADIMLARLA DEVAM EDİYOR. YELDEĞİRMENİ: 4 KINALIADA: 0


LİGİN 9. HAFTASINDA SAHAMIZDA KONUK ETTİĞİMİZ KINALIADAYI 4-0 LIK NET BİR SKOR İLE GEÇMESİNİ BİLDİK VE PUANIMIZI 18 E ÇIKARTIP PUAN SIRALAMASINDA BİR BASAMAK ÜSTE ÇIKTIK. LİGİN İLK YARISINDA OYNANAN KARŞILAŞMA 2-2 BERABERE SONUÇLANMIŞTI.

ŞAMPİYONLUK YOLUNDA ARTIK PUAN KAYBINA TAHAMMÜLÜ OLMAYAN TAKIMIMIZ, HAFTA İÇİNDE BUNUN BİLİNCİNDE TAMER GÜRSAN YÖNETİMİNDE KINALIADA MAÇINA TÜM CİDDİYETİ VE DİSİPLİNİ İLE HAZIRLANDI. ÇOK İYİ BİR HAZIRLIK HAFTASINDAN SONRA RAKİBİ İLE GÜZEL BİR HAVADA YENİSAHRA STADINDA KALEDE ERHAN DEFANSTA ALİ, K.SELAHATTİN, EYÜP, GÜRKAN, ORTASAHADA MUHAMMET, CEM UR, SAMET, BURAK, FORVETTE İSE SELEHATTİN VE ÜMİT ONBİRİ İLE ÇIKTI.

MAÇIN BAŞINDAN İLK YARININ BİTİŞ DÜDÜĞÜNE KADAR İSTEKLİ, ARZULU VE MAÇI KAZANMAK İSTEYEN TARAF TAKIMIMIZDI BİR ÇOK NET GOL POZİSYONUNA GİRMESİNE KARŞIN BUNLARIN HİÇ BİRİNDEN YARALANAMADI, RAKİBİMİZ İSE ELİNDEN GELDİĞİNCE ATAKLARIMIZA DİRENMEYE ÇALIŞIYORDU VE BUNDADA İLK YARI BAŞARILI OLDULAR DİYEBİLİRİZ ANCAK HERKES İLK YARI BU SONUÇLA BİTECEK DERKEN SAHNEYE TECRÜBELİ SAMET ÇIKTI VE 44. DAKİKADA TAKIMIMIZI 1-0 ÖNE GEÇMESİNİ SAĞLAYAN GOLÜ FİLELERE GÖNDERDİ VE İLK YARI BU SKOR İLE 1-0 SONUÇLANDI.

İKİNCİ YARIYA TAKIMIMIZ İLK YARIYA ORANLA DAHA HIZLI BAŞLADI BU, DEVRE ARASINDA SOYUNMA ODASINDA TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ TAMER GÜRSANIN KONUŞMALARININ ETKİSİNDEN OLSA GEREKTİ ANCAK 2. GOL BİR TÜRLÜ GELMİYORDU DAKİKALAR 50 Yİ GÖSTERİRKEN HOCAMIZ ÖNCE MUHAMMET-CİHAN, DAHA SONRA DK. 60 DA İSE ÜMİT-ÖZTÜRK VE DK. 75 DE İSE SAMET-GÖKMEN DEĞİŞİKLİĞİNE GİTTİ BU DEĞİŞİKLİKLERDEN SONRA RAKİBİMİZİ SAHASINA İYİCE HAPSETMİŞTİK ARTIK GOL GELİYORUM DİYORDU VE SAHNEYE BU SEFERDE GOLCÜ SELAHATTİN ÇIKTI VE DAKİKA 77 DE CEZA SAHASI İÇİNDE KADAR TOPU ÇOK İYİ GETİREN CEM UR, SELAHATTİNE ADETA ALDA AT DEDİ VE SELAHATTİNDE BU GÜZEL PASI OLUNLU KULLANDI VE TOP TAKIMIMIZIN 2. GOLÜ OLARAK FİLELER İLE BULUŞTU.


BU GOLDEN SONRA MAÇ ADETA KINALIADA CEZA SAHASINDA DEVAM ETMEYE BAŞLADI, DAKİKALAR 82 Yİ GÖSTERİRKEN OYUNA SONRADAN GİREN ÖZTÜRK, SAĞ TARAFTAKİ BURAĞA ÇOK AKILLI VE ŞIK BİR ARA PASI ATTI BU PASI CEZA SAHASI ÇİZGİSİNE KADAR İNİP SELAHATTİNİN ÖNÜNE YUVARLAYAN BURAK SELAHATTİNE KENDİSİNİN 2. TAKIMIMZIN 3. GOLÜ FİLELER İLE BULUŞTURMASINI SAĞLADI. DAKİKALAR 89 U GÖSTERİRKEN TECRÜBELİ ÖZTÜRK BU SEFER SELAHATTİNİN ÖNÜNE ATTIĞI MUHTEŞEM ARA PASINDA SELAHATTİNİ KALECİ İLE KARŞI KARŞIYA BIRAKTI VE SELAHATİN KENDİSİNİN 3. TAKIMIMIZIN 4. GOLÜNÜ FİLELER İLE BULUŞTURDU VE MAÇ BU SKOR İLE 4-0 GALİBİYETİMİZ İLE SONUÇLANDI. TÜM OYNUYAN VE OYNAMAYAN FUTBOLCU KARDEŞLERİMİZİ VE TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ TAMER GÜRSANI, ŞAMPİYONLUK YOLUNDA GÖSTERDİKLERİ BU KAZANMA ARZULARI VE İSTEKLERİNDEN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUZ. YİNE YÜREKLERİNİ KOYARAK MÜCADELE ETTİLER SİZLER HERŞEYİN EN İYİSİNE EN GÜZELİNE LAYIKSINIZ ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN.


GURUBUMUZDAKİ TOPLU SONUÇLAR;


ÖMERLİ 1 - 4 TEKEL

FENERYOLU 3 - 2 ÜMR.DOĞUŞ

SELAMSIZ 0 - 5 İCADİYE

YELDEĞİRMENİ 4 - 0 KINALIADA


ÖNÜMÜZDEKİ HAFTANIN PROGRAMI İSE SÖYLE;


YELDEĞİRMENİ - ÜMR.DOĞUŞ

FENERYOLU - SELAMSIZ

İCADİYE - ÖMERLİ

KINALIADA - TEKELHEDEFE GİDİLEN YOLDA, ŞAMPİYONLUK YÜRÜYÜŞÜMÜZ EMİN ADIMLARLA DEVAM EDİYOR, DEVAM EDECEKTİR.


SİZLERE İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ...

1 yorum:

Adsız dedi ki...

yeldeğirmeni sporu kutluyorum çok güzel başarılara koşuyorlar halis karip i syrettim gerçekten güzel oynuyor hocaya sesleniyorum onun maçın ilk dakkalarında görmek istiyoruz başarılarınızın devamını dilerim...