27 Nisan 2008 Pazar

ŞAMPİYONLUĞA EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ.


LİGİN 10. HAFTASINDA SAHAMIZDA KARŞILAŞTIĞIMIZ ÜMRANİYE DOĞUŞ SPORU SELAHATTİNİN 78. DAKİKADA ATTIĞI KRİTİK GOL İLE 1-0 YENMESİNİ BİLDİK. ŞAMPİYONLUK YOLUNDAKİ BU ÖNEMLİ GALİBİYET SONRASINDA LİDER İCADİYENİN KENDİ SAHASINDA ÖMERLİYE KAYBETTİĞİ HABERİ İLE KAZANDIĞIMIZ BU MAÇIN DEĞERİ BİR KAT DAHA ARTTI VE LİDER İCADİYE İLE ARAMIZDAKİ PUAN FARKI 1 E İNMİŞ OLDU.
MAÇA KALEDE ERHAN, DEFANSTA ALİ, K.SELAHATTİN, GÜRKAN, EYÜP, ORTA SAHADA CİHAN, ERSİN, CEM, MUHAMMET, İLERİDE SAMET, SELAHATTİN 11 İLE BAŞLADIK HER İKİ TAKIM İÇİNDE LİGDE ÜST SIRALARA DEVAM EDEBİLMELERİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR KARŞILAŞMAYDI MAÇA BAŞLARKEN YELDEĞİRMENİ 18, ÜMR.DOĞUŞ 16 PUANDAYDI İLK YARI GENELDE ORTA SAHA MÜCADELESİ İLE GEÇTİ, MAÇIN 25. DAKİKASINDA MUHAMMET YERİNİ BURAĞA BIRAKTI, KARŞILIKLI ZAYIF ATAKLAR İLK YARIDA GOL GETİRMEDİ VE İLK YARI GOLSÜZ BERABERE BİTTİ. İKİNCİ YARIYA HER MAÇINDA KLASİK ALIŞTIĞIMIZ SALDIRAN VE GOLÜ HEDEFLİYEN TAKIMIMIZ YELDEĞİRMENİYDİ, İKİNCİ YARI İLE ADETA RAKİBİNİ SAHASINA HAPSETTİ VE BU ANLARDA BİR ÇOK GOL POZİSYONUNA GİRMESİNE KARŞIN BUNLARDAN YARARLANAMADI, DAKİKALAR 60 I GÖSTERİRKEN CİHANIN NİN YERİNE İSMAİL, 70. DAKİKADADA ALİ NİN YERİNE ÖZTÜRK OYUNA DAHİL OLDU. BU DEĞİŞİKLİKLER TAKIMA OLUMLU YANSIDI VE BUNUN MEYVESİNİ 75. DAKİKADA SAĞ TARAFTAKİ BURAĞIN ÖNÜNE ÇOK GÜZEL BİR TOP ATAN ÖZTÜRK GEÇEN HAFTANIN ADETA KOPYASINI YAŞATTI BİZLERE ÖZTÜRKDEN ALDIĞI TOPU CEZA ÇİZGİSİNE KADAR TAŞIYAN BURAK SELAHATTİNE ALDA AT DEDİ VE SELAHATTİNE SADECE DOKUNMAK KALDI VE TAKIMIMIZ BU GOLLE 1-0 ÖNE GEÇTİ BUNDAN SONRAKİ DAKİKALARDA BU STRESLİ VE ÖNEMLİ KARŞILAŞMADA SKORU KORUMAYI DÜŞÜNEN TAKIMIMIZ BUNU BAŞARMASINI BİLDİ VE BUNDAN SONRAKİ DAKİKALARDA BAŞ GOL DE OLMAYINCA MÜCADELEDEN 1-0 GALİBİYETLE AYRILMIŞ OLDUK.
YÜREKLERİNİ ORTAYA KOYUP MÜCADELE EDEN VE BU MAÇIN KAZANILMASINDA BÜYÜK EMEĞİ OLAN FUTBOLCULARIMIZA VE TEKNİK PATRONUMUZ TAMER GÜRSAN'A SONSUZ TEŞEKKÜRLER.


GURUBUMUZDAKİ TOPLU SONUÇLAR;


YELDEĞİRMENİ 1-0 ÜMR.DOĞUŞ


TEKEL 7-0 KINALIADA


İCADİYE 1-3 ÖMERLİ


FENERYOLU 8-1 SELAMSIZÖNÜMÜZDEKİ HAFTANIN PROGRAMI SÖYLE;


TEKEL - İCADİYE
SELAMSIZ - YELDEĞİRMENİ
FENERYOLU - ÖMERLİ
KINALIADA - ÜMR.DOĞUŞ


SONUNDA İYİLER MUTLAKA KAZANIR...


HEDEFE GİDİLEN YOLDA ŞAMPİYONLUK YÜRÜYÜŞÜMÜZ EMİN ADIMLARLA DEVAM ETMEKTEDİR.

1 yorum:

Halil GÜRBÜZ dedi ki...

Hadi yeldeğirmeni bari sen yüzümüzü güldür fenerbahçe bizi perişan etti bari senden yüzümüz gülsün.
ŞAMPİYON YELDEĞİRMENİ.