23 Ağustos 2009 Pazar

(A) TAKIM 1. HAFTA MAÇ SONUÇLARI


FUTBOLCULARIMIZDAN BAYRAM HEDİYESİ...

SEZONA GALİBİYETLE BAŞLADIK...


KOŞUYOLU : 0 - YELDEĞİRMENİ : 1

YELDEĞİRMENİMİZ LİGİN İLK HAFTASINDA YENİSAHRA STADINDA KARŞILAŞTIĞI KOŞUYOLU SPORU 80. DAKİKADA SELAHATTİN BABİRİN AYAĞINDAN BULDUĞU GOL İLE YENMESİNİ BİLDİ VE SEZONA KEYİFLİ BİR BAŞLANGIÇ YAPMIŞ OLDU. İLK YARIDA TAKIMIMIZ KOŞUYOLUNA GÖRE DAHA VASAT BİR FUTBOL SERGİLEDİ, İLK YARI ÜSTÜN BİR OYUN SERGİLEYEN KOŞUYOLU SPOR YAKALADIĞI ÇOK NET ÜÇ GOL POZİSYONUNU İSE ÇÖMERTÇE HARCADI VE İLK YARI BERABERE BİTTİ. İKİNCİ YARI İSE YELDEĞİRMENİMİZ İLK YARIYA ORANLA DAHA MÜCADELECİ BİR FUTBOL OYNADI VE BUNUN KARŞILIĞINI TEK GOLLE ALMASINI BİLDİ VE İLK HAFTA PUAN HANESİNE 3 PUANI YAZDIRMIŞ OLDU. TEKNİK HEYET VE FUTBOLCULARIMIZA BU ÖNEMLİ GALİBİYET İÇİN TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

GURUBUMUZDAKİ DİĞER KARŞILAŞMALAR;


HARB-İŞ : 2 - ÇAMLICA : 9

YENİSAHRA : 2 - İÇERENKÖY : 2

KİRAZLITEPE : 4 - F.TEPE DUMLUPINAR İ.Y : 3

ÇUBUKLU : 2 - GÜLSUYU : 2

ESENKENT (BAY)


YENİ FUTBOL SEZONU TÜM AMATÖR CAMİMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN. MAÇLARIN CENTİLMENCE, DÜRÜSTÇE, SAĞLIKLA, DOSTLUK VE KARDEŞLİK İÇİNDE GEÇMESİ DİLEĞİ İLE TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.


YELDEĞİRMENİ SPOR KULÜBÜ
YÖNETİM KURULU

1 yorum:

Adsız dedi ki...

yeldeğirmeni takımı ilk yarı sahada yoktu.oynayan rakip koşuyolu oldu ilk yarıda.ama ikinci yarıda yeldeğirmeni sanıyorum soyunma odasında biraz fırça yemiştiki hocalarından biraz kendilerini bulmuşlardı ve ikinci yarı sahaya bu maçı biz alıcaz diye çıkmışlardı ve aldılarda.yeldeğirmeni spor bu değil bunu herkes biliyor takımlarında eksik ve cezalı futbolcuları var ve önemli futbolcular bunlar.