5 Ocak 2009 Pazartesi

GÜZEL PROVA...

YELDEĞİRMENİ : 5
ÜMRANİYE DOĞUŞ : 2

SEZON ÖNCESİ İLK HAZIRLIK MAÇINDA YENİSAHRA STADINDA BU SENENİN İDDAALI TAKIMLARINDAN ÜMRANİYE DOĞUŞ İLE KARŞILAŞTIK VE MÜCADELE GÜCÜ YÜKSEK OLAN MAÇI SELAHATTİN (2), ÜMİT, MUHAMMET VE İSMAİL İN ATTIĞI GOLLER İLE 5-2 KAZANDIK. MAÇIN İLK YARISININ SONLARINA DOĞRU KALECİ BARIŞ RAKİPLE GİRDİĞİ BİR MÜCADELEDE DUDUĞI PATLADI VE HASTANEYE KALDIRILDI DUDAĞINA 6 DİKİŞ ATILAN BARIŞ BİR HAFTA DİNLENDİKTEN SONRA ÇALIŞMALARA DEVAM EDECEK KENDİSİNE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİYORUZ.

MAÇTAN SONRA GÖRÜŞLERİNİ ALDIĞIMIZ HOCAMIZ BARBAROS TANKAYA MAÇIN SKORU TABİKİ ÖLÇÜ DEĞİL EKSİKLERİMİZ VAR ANCAK BU GÜNKİ MÜCADELEDEN MEMNUNUN, HAZIR OLMAYAN ARKADAŞLARIMIZ VAR ONLARDA İSTENİLEN DÜZEYE GELDİĞİNDE TAKIM OLARAK DAHA İYİ İŞLER YAPACAĞIMIZA İNANIYORUM, BU EKSİKLERİMİZİ LİGLERİN BAŞLAMA TARİHİNE KADAR GİDERİP SEZONA HAZIR HALE GELMEK VE BAŞARILI OLMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ DEDİ VE HAZIRLIK MAÇI OLMASINA RAĞMEN, ÖĞRENCİLERİNE BU GÜNKİ MÜCADELE VE KAZANMA ARZULARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ. BİZDE KENDİSİNE VE FUTBOLCULARINA SONSUZ BAŞARILAR DİLİYORUZ.

SONUNDA İYİLER MUTLAKA KAZANIR...

1 yorum:

Adsız dedi ki...

busene inanan ve çok koşan birbirine saygılı ve en önemlisi arkadaşlıgın üst düzey oldugu bir ortam var bunun sayesinde allahın izniyle gurubumuza kim düşerse düşşsün şampiyon olacagımıza innaıyorum allah yolumuzu açık etsin İSMAİL YILMAZ