6 Kasım 2008 Perşembe

YENİ (A) TAKIM HOCAMIZ BARBAROS TANKAYA


(BAŞKANIMIZ ALİ ÖLMEZ, YÖNETİCİLERİMİZDEN HÜSEYİN ERDİK, SİNAN EKŞİ, ALİŞAN KARADAŞ YENİ HOCAMIZ BARBAROS TANKAYA İLE BİRLİKTE KULÜP LOKALİMİZDE)

KULÜBÜMÜZ 2008-2009 FUTBOL SEZONUNDA (A) TAKIM TEKNİK DİREKTÖRLÜĞÜ İÇİN BARBAROS TANKAYA İLE ANLAŞTI. 1962 İSTANBUL DOĞUMLU OLAN BARBAROS TANKAYA UZUN YILLAR PROFESYONEL OLARAK 1 YILDA AMATÖR OLARAK SELİMİYE KULUBÜNDE FUTBOL OYNADIKTAN SONRA AKTİF FUTBOL YAŞANTISINI BIRAKTIĞI 1997 YILINDA ANTRENÖRLÜĞE BAŞLADI. 4 YIL BOYUNCA FENERBAHÇE ALT YAPISI VE PAF TAKIMINDA ANTRENÖRLÜK, 2006-2007 SEZONUNDA SÜPER AMATÖR KÜME TAKIMLARINDAN SULTANTEPEDE TEKNİK SORUMLU, 2007-2008 SEZONUNDA İSE BOSTANCISPORDA GENÇLİK GELİŞTİRME TEKNİK SORUMLULUĞU GÖREVLERİNİ YÜRÜTEN HOCAMIZ, HALEN DUAYEN TEKNİK ADAM NECDET NİŞ İLE BİRLİKTE MALTEPEDE BULUNAN FENERBAHÇE FUTBOL OKULUNDA GÖREV ALMAKTA.
*******************************************************************************
İMZA TÖRENİNDEN SONRA BİR AÇIKLAMA YAPAN BARBAROS TANKAYA CAMİANIN BEKLENTİLERİNİ BİLİYORUM 2 SENEDİR SON MAÇTA KAYBEDİLEN ŞAMPİYONLUĞU BU SENE EL ELE VEREREK ve ÇOK ÇALIŞARAK SON MAÇA BIRAKMADAN YAKALAYACAĞIZ ve 27 SENELİK ŞAMPİYONLUK ÖZLEMİNE SON VERİP BİZLERE GÜVENELERİ MAHÇUP ETMEYECEĞİZ DEDİ.


BU DOĞRULTUDA İLK OLARAK, ZATEN KALİTELİ BİR KADROYA SAHİP OLAN TAKIMIMIZA, GEREKLİ TAKVİYELERİ YAPARAK KADROMUZU GÜÇLENDİRMEK ve EN KISA SÜREDE BELİRLEYECEĞİMİZ KADRO İLE ÇALIŞMALARA BAŞLAMAK İSTİYORUZ DEDİ. SON OLARAK BAŞARIYA VE ŞAMPİYONLUKLARA SUSAMIŞ BİR CAMİAYA, ÜSTELİK YILLARCA AMATÖR KÜMELERDE SÖZ SAHİBİ OLMUŞ VE TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU (1980-1981) YAŞAMIŞ BİR CAMİYA GELDİĞİ İÇİN MUTLU OLDUĞUNU SÖYLEYEN TANKAYA BAŞARI SÖZÜ VERDİ.


BİZLERDE YELDEĞİRMENİ SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU OLARAK YENİ HOCAMIZA, GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYOR CAMİAMIZA HOŞGELDİN DİYORUZ.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

takımımıza ve kulübümüze hayırlı ugurlu olsun yni hocamıza görevinde başarılar dilerim İSMAİL YILMAZ