15 Eylül 2008 Pazartesi

(B) GENÇLERİMİZ İLK HAFTA MAĞLUP OLDU


(B) GENÇLERİMİZ LİGİN İLK HAFTASINDA DEPLASMANDA KARŞILAŞTIĞI DUDULLU SPOR A 2-0 MAĞLUP OLDU MAÇA KALEDE AHMET DEFANSTA SİNAN, MERT, CEM ÇAĞDAŞ VE MUSTAFA, ORTA SAHADA HAKAN, FATİH, SELAHATTİN, ORHAN, ANIL, FORVETTE İSE ALKAN ONBİRİ İLE BAŞLADI İLK YARI ORTA SAHA MÜCADELESİ İLE GEÇTİ RAKİBİMİZİN GELİŞEN ATAKLARINI İSE KALECİMİZ AHMET BAŞARI İLE KARŞILAMASINI BİLDİ VE 15. DAKİKADA YEDİĞİMİZ GOL İLE İLK YARI 1-0 DUDULLUNUN ÜSTÜNLÜĞÜ İLE KAPANDI.

İKİNCİ YARI SAKATLANAN MUSTAFA NIN YERİNE TAYFUN OYUNA DAHİL OLDU İKİNCİ YARI İLK YARIYA ORANLA DAHA MÜCADELECİ VE DAHA HIRSLI OYNUYAN TAKIMIMIZ GOL YOLLARINDA ETKİLİ OLAMADI MAÇIN 60. DAKİKASINDA FATİHİN YERİNE ONUR, 70. DAKİKADA İSE HAKAN IN YERİNE BARIŞ KULAKAÇ OYUNA DAHİL OLDU. MAÇ HERKES BU SKOR İLE BİTECEK DERKEN 88. DAKİKADA KALEMİZDE TALİHSİZ BİR GOL DAHA GÖRDÜK VE MAÇ DUDULLUNUN 2-0 LIK GALİBİYETİ İLE SONA ERDİ. GENÇLERİMİZE GÖSTERDİKLERİ MÜCADELE VE SAHA İÇİNDEKİ CENTİLMENLİKLERİNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYOR BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

AYRICA SAHASINDA KONUK OLDUĞUMUZ DUDULLUSPOR YÖNETİMİNE VE ANTRENÖRLERİ NURİ HOCAYA GÖSTERDİKLERİ MİSAFİRPERVERLİKTEN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.GURUBUMUZDAKİ TOPLU SONUÇLAR;


DUDULLU : 2 YELDEĞİRMENİ: 0

PAŞABAHÇE : 0 - ORTAÇEŞME : 1

ALTINORDU : 7 - ÇİĞDEMSPOR : 1

İÇERENKÖY : 1- BAĞLARBAŞI : 1

SOĞUKSU (BAY)


Hiç yorum yok: