20 Mayıs 2008 Salı

ŞAMPİYONLUK HAFTAYA KALDI... TEKEL:1 YELDEĞİRMENİ:1

(A) TAKIMIMIZ TEKEL MAÇI SABAHINDA KADIKÖY ADEN OTELDE TOPLANDI VE BURADA YAPTIĞI KAHVALTIDAN SONRA BOSTANCI SAHİLİNDE YAPTIĞI KISA BİR YÜRÜYÜŞTEN SONRA TEKEL MAÇINA ÇIKMAK İÇİN STADIN YOLU TUTDU İŞTE TEKEL MAÇININ GÜNÜNDEKİ FOTOĞRAFLARIMIZ.

KADIKÖY ADEN OTELDE SABAH KAHVALTISI
CEM KART CEZALISI VE OYNAMAYACAĞI İÇİN MİDESİNİ TIKA BASA DOLDURDU:))
TAKIMIN GENÇLERİ AHMET-MUHAMMET-ERSİN
HOCAMIZ TAMER GÜRSAN
TAKIMIMIZ TOPLU HALDE KAHVALTIDA
TAKIMIMIZ KAHVALTIDA AMA KAPTAN GÜRKAN SANKİ MEYHANEDE:))
KAPTAN ERHAN ABİMİZ YUMURTALARI TOPLARKEN:))
GÜRKAN-SAMET-EYÜP-BURAK
ÖZTÜRK-SELAHATTİN-AYHAN-K.SELO
TAMER HOCAMIZ REJİMDEDE:))
BAŞKANIMIZ ALİ ÖLMEZ, YÖNETİCİLERİMİZ AHMET YÜCER, EKREM AKBAL, FERDİ KASAPBAŞI VE ALİŞAN KARADAŞ HOCAMIZLA BERABER AYNI MASADA.
BOSTANCI SAHİLİNDE TAKIMIMIZ TOPLU HALDE
GÜRKAN SANKİ ASKERLİK GÜNLERİNİ ÖZLEMİŞ GİBİ POZ VERMİŞ:))
TAKIMIMIZIN EN GENÇ İSİMLERİ SELO VE MUHAMMET
SAMSUNLU ERSİN-BURAK VE MİSAFİRLERİ
AYHAN-SELAHATTİN SERÇE KARDEŞLER VE ÖZTÜRK HOCA
GÜRKANIN OLDUĞU HER KARE BİR ASKERLİK HATIRASI SANKİ:))
TAKIMIMIZ BOSTANCI SAHİLİNDE YÜRÜYÜŞTE BAŞLARINDADA YÖNETİCİMİZ EKREM BEY
TOPLU HALDE YÜRÜYÜŞ
TAKIMIMIZ TOPLU HALDE GÜZEL HAVANIN KEYFİNİ ÇIKARTIRKEN
TAKIMIMIZ TOPLU HALDE
YÜRÜYÜŞ BİTTİ STADA HAREKET:))
MAÇ SAATİ YAKLAŞTI SOYUNMA ODAMIZDAYIZ
KADRO AÇIKLANDI YAVAŞ YAVAŞ GİYİNMEYE BAŞLANDI
SON HAZIRLIKLAR YAPILIYOR
KART CEZALISI OLMASINA RAĞMEN CEM TAKIM ARKADAŞLARINI BİRAN OLSUN YANLIZ BIRAKMADI
VE SAHADAYIZ TAKIMIMIZ MAÇTAN ÖNCE ISINIRKEN
TAKIMIMIZ MAÇTAN ÖNCE ISINIRKEN
TEKEL MAÇI KADROSU

LİGİN 13. HAFTASINDA DEPLASMANDA KARŞILAŞTIĞIMIZ TEKELSPOR İLE 1-1 BERABERE KALDIK. GOLÜMÜZÜ 10. DAKİKADA SAMET KAYDETTİ.
ŞAMPİYONLUK YOLUNDA HER İKİ EKİP İÇİNDE SON DERECE ÖNEMLİ BİR KARŞILAŞMAYDI KAYBEDEN TARAFIN ŞAMPİYONLUK İDDASININ KALMAYACAĞI MAÇTA HER İKİ EKİPTE MAÇA ÇOK KONTROLLÜ BAŞLADI DAKİKALAR 10 U GÖSTERDİĞİNDE İSE TOPLA CEZA SAHASI DIŞINDA BULUŞAN SAMET KAFASINI KALDIRIP KALEYE BAKTI VE HİÇ DÜŞÜNMEDEN ŞUTUNU ÇEKTİ VE TOP FİLELER İLE BULUŞTU GOLDEN SONRA KONTROLLÜ OYUN AYNEN DEVAM ETTİ NADİR TEKEL ATAKLARINDA İSE DEFANSIMIZ OLDUKÇA BAŞARILIYDI İLK YARI KAYDE DEĞER BAŞKA POZİSYONDA OLMAYINCA TAKIMIMIZ SOYUNMA ODASINA 1-0 GALİBİYETLE GİTTİ. İKİNCİ YARI TEKEL GOLÜ DAHA ÇOK İSTEYEN TARAF, TAKIMIMIZ İSE SKORU KORUMAYI DÜŞÜNEN TARAFTI GERCİ ZAMAN ZAMAN TAKIMIMIZIN YAKALADIĞI POZİSYONLAR VARDI ANCAK BUNLARDANDA TAKIMIMIZ SONUÇ ALAMADI DAKİKALAR 70 İ GÖSTERİRKEN CEZA SAHAMIZ SOL ÇİZGİSİNE İNEN TEKELLİ 11 NUMARALI FUTBOLCU İÇERİ ÇOK GÜZEL BİR ORTA KESTİ BU ORTAYA AYNI GÜZELLİKTE KAFA VURAN 16 NUMARALI FUTBOLCU TEKELİN BERABERLİK GOLÜNÜ FİLELERİMİZE BIRAKTI BU GOLDEN SONRA TAKIMIMIZ TEKEL ÜZERİNE GİTMEYE VE GOL BULMAYA ÇALIŞTI VE ÖNCE ERSİN DAHA SONRA BURAĞIN UZAKTAN SERT ŞUTLARI DİREKLERDE PATLADI VE BİR TÜRLÜ İSTEDİĞİMİZ GALİBİYET GOLÜNE ULAŞAMAMIŞ OLDUK VE MAÇ BU SKOR İLE 1-1 BERABERELİKLE SONUÇLANDI.
AYI GÜN VE SAATE OYNANAN GRUBUMUZU İLGİLENDİREN KARŞILAŞMADA LİG 3. SÜ İCADİYE RAKİBİ FENERYOLUNU 7-1 YENMESİNİ BİLDİ VE LİDERLİK KOLTUĞUNA OTURMUŞ OLDU. ŞAMPİYONU SON HAFTA YELDEĞİRMENİ-İCADİYE MAÇI BELİRLEYECEK BU MAÇIN BERABERE BİTMESİ DURUMUNDA İSE TEKEL RAKİBİ ÜMR.DOĞUŞU YENDİĞİ TAKTİRDE ŞAMPİYONLUĞA ULAŞACAK TAKIM OLABİLECEK.
BU GÜNE KADAR KARŞILIK BEKLEMEDEN BÜYÜK BİR ONUR MÜCADELESİ VERİP TAKIMIMIZIN BURALARA GELMESİNİ VE BU BAŞARIYA İMZA ATMASINI SAĞLAYAN FUTBOLCU VE TEKNİK EKİBİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUZ. BİZLER SİZLERE SONUN KADAR GÜVENİYOR SON İCADİYE MAÇINIDA KAZANIP 27 SENEDİR ÖZLEMİNİ DUYDUĞUMUZ ŞAMPİYONLUĞU BİZLERE YAŞATACAĞINIZA İNANIYORUZ.
GRUBUMUZDAKİ TOPLU SONUÇLAR;
TEKEL 1-1 YELDEĞİRMENİ
ÜMR.DOĞUŞ 0-2 ÖMERLİ
SELAMSIZ 0-3 KINALIADA
İCADİYE 7-1 FENERYOLU

SON HAFTA KARŞILAŞMALARI;
YELDEĞİRMENİ - İCADİYE
TEKEL - ÜMR.DOĞUŞ
ÖMERLİ - SELAMSIZ
FENERYOLU - KINALIADA


SEVGİLİ FUTBOLCULARIMIZ; ŞAMPİYONLUK İÇİN SADECE BİR 90 DAKİKANIZ KALDI, BİZLER CAMİA OLARAK SİZLERE İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ SİZLER BU ŞAMPİYONLUĞU FAZLASIYLA HAK ETTİNİZ, ŞİMDİ ÇIKIN O SAHAYA VE HAK ETTİĞİNİZ ŞAMPİYONLUĞU SÖKÜP ALIN... VE 27 SENELİK HASRETE SON VERİP MÜZEMİZE O DEĞERLİ KUPAYI GETİRİN... SİZLER BUNU BAŞARACAK GÜÇTE, KALİTEDE VE KARAKTERDESİNİZ...

3 yorum:

isa dedi ki...

ben icadiye spor külübünde oynuyorum bu hafta sizinle şampiyonluk maçımız var inşallah iyi olan kazanır önce dortluk kazansın ben iki takımada başarılar diliyorum izlemeye gelenlere güzel bir final maçı izletelim saygılar

Halil GÜRBÜZ dedi ki...

BU MAÇA YÜREK DAYANMAZ.
HADİ YELDEĞİRMENİ BURAYA KADAR GELMİŞKEN BIRAKMA ŞAMPİYONLUĞU.

Halil GÜRBÜZ dedi ki...

BU MAÇA YÜREK DAYANMAZ.

HADİ YELDEĞİRMENİ BURAYA KADAR GELDİN
BURDAN SONRA BIRAKMA
ŞAMPİYONLUK SANA YAKIŞIR.