12 Mayıs 2008 Pazartesi

ŞAMPİYONLUĞA 180 DAKİKA KALDI...


LİGİN 12. HAFTASINDA SAHAMIZDA KARŞILAŞTIĞIMIZ ÖMERLİSPOR U EYÜP VE SELAHATTİNİN ATTIĞI GOLLER İLE 2-1 YENİP LİGİN BİTİMİNE 2 MAÇ KALA LİDERLİĞİMİZİ SÜRDÜRDÜK.

TAKIMIMIZ ÖMERLİSPOR KARŞISINA KALEDE ERHAN, DEFANSTA ALİ, EYÜP, GÜRKAN, K.SELAHATTİN, ORTA SAHADA ERSİN, MUHAMMET, ÖZTÜRK, SAMET, CEM, FORVETTE SELAHATTİN 11 İ ÇIKTIK. MAÇIN İLK DAKİKALRINDAN İTİBAREN RAKİBİMİZ KARŞISINDA ÜSTÜNLÜĞÜMÜZÜ HİSSETTİRDİK VE SAMET, SELAHATİN İLE BİR ÇOK POZİSYONA GİRSEKTE BUNLARDAN YARARLANAMADIK. MAÇ ADETA ÖMERLİNİN YARI SAHASINDA OYNANIYORDU ANCAK GOLÜ ÇOK İSTEMEMİZE VE GÜZEL FUTBOLUMUZU SAHAYA YANSITMAMIZA RAĞMEN BİR TÜRLÜ BULAMIYORDUK. MAÇIN 35. DAKİKASINDA SAĞ TARAFTAN TOPLA ÖMERLİ CEZA SAHASINA GİRMEYE ÇALIŞAN SELAHATTİN KENDİNİ YERDE BULDU VE HAKEM DÜDÜĞÜNÜ ÇALDI VE SERBEST VURUŞU VERDİ TOPUN BAŞINA GEÇEN SELAHATTİN, DEFANSTAN GELİP ARKA DİREKTE KENDİNİ UNUTTURAN EYÜP E TOPU ÇOK GÜZEL KESTİ VE EYÜPTE AYNI GÜZELLİKTE TOPU FİLELERE GÖNDERDİ VE TAKIMIMIZ BU GOLLE 1-0 ÖNE GEÇTİ İLK YARIDA BU GOLLE 1-0 TAMAMLANMIŞ OLDU.

İKİNCİ YARIYA HOCAMIZ TAMER GÜRSAN ÖZTÜRK-AYHAN DEĞİŞİKLİĞİ İLE BAŞLADI, İKİNCİ YARIYA TAKIMIMIZ İLK YARIYA ORANLA BİRAZ DAHA KONTROLLÜ BAŞLADI ZAMAN ZAMAN GİRDİĞİ POZİSYONLARIDA YİNE CÖMERTÇE HARCADI DAKİKALAR 55 İ GÖSTERİRKEN ÖMERLİNİN ENDER ATAKLARINDAN BİRİNDE YAN HAKEM OFSAYT BAYRAĞINI KALDIRDI ANCAK ORTA HEKEM DEVAM DEDİ VE O POZİSYONDA CEZA SAHAMIZ İÇİNDE YERDE KALAN ÖMERLİLİ FUTBOLCU İÇİN ORTA HEKEM PENALTI NOKTASINI GÖSTERDİ İNANILIR GİBİ DEĞİLDİ TAM 2 METRE OFSAYT POZİSYONUNU YAN HAKEM GAYET KARALI BİR ŞEKİLDE KALDIRMASINA KARŞI ORTA HAKEM POZİSYONE UZAK OLMASINA RAĞMEN YARDIMCISINA UYMADI VE GÖZ GÖRE GÖRE HAKSIZ BİR PENALTIYI VERDİ PENALTIYI GOLE ÇEVİREN ÖMERLİ DURUMU 1-1 E GETİRDİ.

ŞAMPİYONLUK İÇİN GOL LAZIM OLAN TAKIMIMIZIN FORVET HATTINA TAMER HOCA ALİ NİN YERİNE ÜMİT İ ALARAK TAKVİYE YAPTI VE PENALTI GOLÜNDEN SONRA ARTIK MAÇ SADECE ÖMERLİ YARI SAHASINDA OYNANMAYA BAŞLADI SAYISIZ POZİSYONA GİRİYORDUK ANCAK SON VURUŞU VE ÖZLEDİĞİMİZ GOLÜ BİR TÜRLÜ BULAMIYORDUK, DAKİKALAR 75 İ GÖSTERİRKEN ÖMERLİ CEZA SAHASINDA YERE İNDİRİLEN CEM YERDE ADETA ACIDAN KIVRANIRKEN VE HERKES PENALTI BEKLERKEN HAKEM BİR ANCA CEM İ KENDİNİ ALDATTIĞI GEREKÇESİ İLE KIRMIZI KARTLA OYUNDAN ATTI, İNANILIR GİBİ DEĞİLDİ SANKİ TÜM OLUMSUZLUKLAR ÜST ÜSTE GELİYORDU ANCAK BU OLUMSUZLUKLAR DAKİKALAR 85 İ GÖSTERİRKEN SAĞ ÇİZGİDEN ÖMERLİ CEZA SAHASI SON ÇİZGİSİNE KADAR TOPU TAŞIYIP AYNI GÜZELLİKTE SIFIR ÇİZGİSİNDEN MÜTHİŞ BİR VURUŞ YAPAN GOLCÜ SELAHHATTİN BU GÜZEL VE ŞIK GOLÜ İLE ÖZLEMİMİZE SON VERDİ VE GALİBİYET GOLÜMÜZE ADINI YAZDIRDI. TRİBÜNLERİMİZ BU GOLDEN SONRA ADETA ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI SÖYLEMEYE BAŞLADI ATTIĞIMIZ GOLDEN SONRAKİ FUTBOLCU VE TEKNİK HEYETİN GOL SEVİNCİDE GÖRÜLMEYE DEĞERDİ. MAÇIN SON DAKİKALARINDA DEFANSI SAĞLAM TUTMAYI DÜŞÜNEN VE SKORU KORUMAK İSTEYEN HOCAMIZ ORTA SAHADAN MAÇIN ADETA YILDIZLARI ARASINDA GÖSTERİLECEK SAMETİ ÇIKARTARAK YERİNE DEFANSA GENÇ İSMAİL İ ALDI BU DAKİKADAN SONRA BAŞKA GOLDE OLMAYINCA TAKIMIMIZ ŞAMPİYONLUK YOLUNDA ÖENMLİ BİR ÜÇ PUANI DAHA HANESİNE YAZDIRDI VE LİGİN BİTMESİNE 2 HAFTA KALA LİDERLİK KOLTUĞUNU KİMSELERE KAPTIRMADI. TÜM FUTBOLCU KARDEŞLERİMİZİ VE TEKNİK KADROMUZU GÖSTERDİKLERİ ÖZVERİ, İNANMIŞLIK RUHLARINI SAHAYA YANSITMALARINDAN DOLAYI TEBRİK EDİYOR KALAN 180 DAKİKA SONUNDA HAK ETTİKLERİ ŞAMPİYONLUĞA ULAŞMALARINI BEKLİYORUZ.

SİZLER YÜREKLERİNİ ORTAYA KOYUP SEZON BAŞINDAN BERİ HİÇBİR KARŞILIK BEKLEMEDEN ONURUNUZLA MÜCADELE EDEN FUTBOLCU KARDEŞLERİMİZ VE TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ SİZLER İNŞALLAH YELDEĞİRMENİ TARİHİNDE HER ZAMAN HATIRLANACAK VE GÜZEL SÖZLERLE ANILACAKSINIZ ÇÜNKÜ SİZLER 27 SENEDİR ŞAMPİYONLUK HASRETİ ÇEKEN BİR ÇAMİAYA BU ŞAMPİYONLUĞU YAŞATACAKSINIZ BUNUN İÇİN İÇİN SADECE 180 DAKİKANIZ KALDI BİZ CAMİA OLARAK SİZLERE İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ. ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN (SON ŞAMPİYONLUĞUMUZ 1981-1982 SEZONUNDA YAŞANMIŞTIR.)

GURUBUMUZDAKİ TOPLU SONUÇLAR;

YELDEĞİRMENİ 2-1 ÖMERLİ
İCADİYE 6-0 KINALIADA
FENERYOLU 0-6 TEKEL
ÜMR.DOĞUŞ 12-1 SELAMSIZ

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTANIN PROGRAMI ŞÖYLE;

TEKEL - YELDEĞİRMENİ
İCADİYE - FENERYOLU
ÖMERLİ - ÜMR.DOĞUŞ
KINALIADA - SELAMSIZ

İMKANSIZ DİYENLER HERZAMAN YANILIR, SONUNDA İYİLER MUTLAKA KAZANIR.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Ömerli maçı artık bizim için bitmiştir artık önümüzdeki tekel maçını düşünüyoruz ömerli maçı hakkındaki gerekli detaylar yöneticilerimiz tarafından maç yorumunda yazılmıştır eklemek istediğim tek şey maç siteye yazılar yazarak kazanılmıyor maç sahada kazanılıyor bizde ALLAH ın izni ile bunu başardık ve ALLAH ın izni ile özlenen şampiyonluğa ulaşıcaz çünki bunu bize değer verenler hakediyor.GÜRKAN

Adsız dedi ki...

ŞAMPİYON YELDEĞİRMENİDİR

Bu hafta tekel yenilecek şampiyon resmen ilan olunacaktır.
HALİL