14 Nisan 2008 Pazartesi

(A) TAKIMIMIZ HEDEFİNE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR.


(A) TAKIMIMIZ LİGİN 8. HAFTASINDA GRUBUN GÜÇLÜ VE İDDAALI EKİPLERİNDEN FENERYOLU İLE YENİSAHRA STADINDA KARŞILAŞTI VE BU MÜCADELEDEN CEM UR' UN (2) VE SELAHATTİN SERÇE'NİN ATTIĞI GOLLER İLE 3-1 GALİP AYRILDI VE PUANINI 15 E ÇIKARTIP ŞAMPİYONLUK YOLUNDA ÖNÜNDEKİ BİR ENGELİ DAHA KAYIPSIZ ATLATMASINI BİLDİ LİGİN İLK YARISINDA OYNANAN İLK KARŞILAŞMA 1-1 BERABERE SONUÇLANMIŞTI.


KARŞILAŞMAYA KALEDE ARİF, DEFASTA ALİ, K.SELAHATTİN, EYÜP, GÜRKAN, ORTA SAHADA BURAK, MUHAMMET, SAMET, CEM VE FORVETTE SELAHATTİN, İSMAİL ONBİRİ İLE BAŞLIYAN TAKIMIMIZ KARŞILAŞMANIN İLK DAKİKALARINDA BASKILI OYUNUNU HİSSETTİRDİ VE ARDI ARDINA POZİSYONLAR YAKALAMAYA BAŞLADI, DAKİKA 30 U GÖSTERİRKEN SOL TARAFTAN CEZA SAHASININ ÇİZGİSİN KADAR İNEN CEM UR GÜZEL BİR VURUŞLA TOPU AĞLARA GÖNDERDİ VE 1-0 ÖNE GEÇTİK. GOLDEN SONRA DAHA İSTEKLİ VE ARZULU OLAN TAKIMIMIZ RAKİBİNİ İYİCE BUNALTMAYA BAŞLADI VE 38. DAKİKADA SELAHATTİNİN CEZA SAHASI İÇİNE MÜTHİŞ ARAPASINI AYNI GÜZELLİKTE GELİŞİNE VURARAK FİLELERLE BULUŞTURAN CEM UR TAKIMIMIN VE KENDİSİNİN 2. GOLÜMÜZÜ HANEMİZE YAZDIRDI VE İLK YARI BU SKOR İE TAMAMLANDI.


İKİNCİ YARIYA İSMAİL-ÜMİT DEĞİŞİKLİĞİ İLE BAŞLAYAN TAKIMIMIZ AYNI TEMPODA BAŞLADI OYUNA VE RAKİBİNİN ÜSTÜNE GİTMEYİ VE GOL BULMAYI DÜŞÜNDÜ İŞTE BU ANLARDA YEDİĞİMİZ BİR KONTRA TOPTA FENERYOLU GOLÜ BULDU VE DURUM 2-1 E GELDİ. DURUM 2-1 OLDUKTAN SONRA KARŞILAŞMA GENELDE ORTA SAHA MÜCADELESİ İLE DEVAM ETTİ KARŞILIKLI YAKALANAN POZİSYONLAR OLSADA HER İKİ EKİPTE BU FIRSATLARDAN YARARLANAMADI MAÇIN 70. DAKİKSINDA GENÇ SELAHATTİN YERİNİ CİHAN A VE ORTA SAHAMIZIN TECRÜBELİ İSMİ SAMET TE YERİNİ ÖZTÜRK YÜCEL E BIRAKTI. DAKİKALAR 90 I GÖSTERİRKEN İKİNCİ GOLÜN ASİSTİNİ YAPAN SELAHATTİN SAHNEYE ÇIKTI VE CEZA SAHASI İÇİNE GİRİP MÜTHİŞ BİR VURUŞLA TAKIMIMIZIN ÜÇÜNCÜ GOLÜNÜ FİLELER İLE BULUŞTURDU VE DURUM 3-1 OLDU VE MAÇ BU SKOR İLE 3-1 TAMAMLANDI. TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ TAMER GÜRSAN VE FUTBOLCU KARDEŞLERİMİZİ GÖSTERDİKLERİ ÜSTÜN MÜCADELE VE KAZANMA HIRSLARINDAN DOLAYI KUTLUYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.


GURUBUMUZDAKİ TOPLU SONUÇLAR;


TEKEL: 13 - 0 SELAMSIZ

İCADİYE: 2 - 1 ÜMR.DOĞUŞ

ÖMERLİ: 2 - 2 KINALIADA

YELDEĞİRMENİ: 3 - 1 FENERYOLU


ÖNÜMÜZDEKİ HAFTANIN PROGRAMI İSE ŞÖYLE;


SELAMSIZ - İCADİYE

ÜMR.DOĞUŞ - FENERYOLU

ÖMERLİ - TEKEL

YELDEĞİRMENİ - KINALIADAHEDEFE GİDİLEN YOLDA ŞAMPİYONLUK YÜRÜYÜŞÜMÜZ EMİN ADIMLARLA DEVAM EDİYOR.


SİZLERE İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ.


1 yorum:

Adsız dedi ki...

yeldegirmenı umranıye doğusu yenerse sampıyon olur..bu ısı bıtırırler..2.amator hocası