17 Mart 2008 Pazartesi

(A) TAKIMIMIZ GOL OLUP YAĞDI 9-3


(A) TAKIMIMIZ LİGİN 4. HAFTASINDA SAHASINDA ÜSKÜDAR TEMSİLCİSİ SELAMSIZI KONUK ETTİ. RAKİBİMİZ KARŞISINA 1-ARİF, 2-ALİ, 3-CEM UR, 4- CİHAN, 5-GÜRKAN, 6-ERTUĞRUL, 7-BURAK, 8-ERSİN, 9-AYHAN, 10-SELAHATTİN, 11-SAMET ONBİRİ İLE BAŞLIYAN TAKIMIMIZ KARŞILAŞMANIN DAHA 5. DAKİKASINDA SAMET VE 15. DAKİKASINDA ERTUĞRULLA 2-0 ÖNE GEÇTİK ANCAK GOLLERDEN 2 DAKİKA SONRA KALEMİZDE ARDI ARDINA 2 GOL GÖREREK (birini kendi kalemize attık) BİR ANDA SELAMSIZ BERABERLİĞİ YAKALADI BU GOLLER ADETA TAKIMIMIZI UYANDIRIP, KENDİNE GETİRDİ VE BU DAKİKADAN SONRA GOLLERİMİZ PEŞ PEŞE GELMEYE BAŞLADI BERABERLİKTEN SONRAKİ İLK GOLÜMÜZ SELAHATTİNDEN GELDİ DAHA SONRA ERTUĞRUL SAHNEYE ÇIKIP İLK YARININ SON 20 DAKIKASINDA ADETA SHOW YAPTI VE ARKA ARKAYA ATTIĞI 2 GÜZEL GOL İLE TAKIMIMIZI 5-2 ÖNE GEÇİRDİ VE İLK YARI BU SKOR İLE TAMAMLANDI.


İKİNCİ YARI ADETA TAKIMIMIZA NAZAR DEĞDİ VE ÖNCE 50. DAKİKADA KALECİMİZ ARİF SAKATLANDI VE YERİNİ GENÇ ORKUNA BIRAKTI. DAHA SONRA 55.DAKİKADA O ANA KADAR GÜZEL FUTBOLUNU 3 GOLLE SÜSLEYEN ERTUĞRULUN KOLU KIRILDI VE YERİNİ ÖZTÜRK E BIRAKTI BU SAKATLIKLAR DAHİ TAKIMIMIZIN HIZINI KESMEDİ VE SELAHATİNİN AYAĞINDAN İKİ GÜZEL GOL DAHA BULARAK DURUMU 7-2 YE GETİRDİK SKORUN RAHATLIĞINDAN OLSA GEREKKİ TAKIMIMIZ BU DAKİKALARDA KALESİNDE 3. GOLÜ GÖRDÜ VE DURUM 7-3 OLDU MACIN 70. DAKİKASINDA İSE ALİ YERİNİ GENÇ MUHAMMETE BIRAKTI MAÇIN SON DAKİKALARINDA 8. GOLÜMÜZÜ SAMSUN YOL SPORDAN TRANSFERİMİZ BURAK, SON GOLÜMÜZÜ İSE KAZANDIĞIMIZ PENALTI ATIŞINDAN OYUNA SONRADAN GİREN GENÇ KALECİMİZ ORKUNDAN GELDİ VE MAÇ 9-3 LÜK SKOR İLE SONUÇLANDI BU GALİBİYET İLE PUAN SIRALAMASINDA BİR BASAMAK ÜSTE ÇIKIP 2. LİĞE YÜKSELDİK TAKIMIMIZI GÖSTERDİKLERİ ÜSTÜN KAZANMA HIRSI VE GÜZEL FUTBOLLARINDAN DOLAYI KUTLUYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.

GURUBUMUZDAKİ TOPLU SONUÇLAR;

YELDEĞİRMENİ: 9 - SELAMSIZ: 3

İCADİYE: 1 - TEKEL: 4

KINALIADA: 0 - ÜMR.DOĞUŞ: 3

FENERYOLU: 3 - ÖMERLİ: 2


HEDEFE GİDİLEN YOLDA ŞAMPİYONLUK YÜRÜYÜŞÜMÜZ DEVAM EDİYOR

***SONUNDA İYİLER MUTLAKA KAZANIR***

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Yeldeğirmeninin ayak sesleri gümbür gümbür geliyor.İlk hafta 5. ikinci hafta 3. şimdi ise 2.duruma geldiler.İki maçlarini izledim çok iyi kadrolari var ve bu takım açık ara şampiyon olmasi gerekiyor.İzlediğim maçlarda biride 5 diğerinde 9 gol attılar.Dikkat ettiğim bir şey ise takım oyunu ve arkadaşlık yardimlaşma mükenmel şampiyonluk için kenetlenmişler.

Adsız dedi ki...

Yeldeğirmeni büyük olasılıkla şampiyon olur sadece azda olsa doğuşspor ve tekel arkasindan zorlar.