10 Mart 2008 Pazartesi

(A) TAKIMIMIZ GALİBİYET İLE TANIŞTI. YELDEĞİRMENİ: 5 ÜMR.DOĞUŞ: 2


(A) TAKIMIMIZ LİGİN 3. HAFTASINDA GURUBUMUZUN İDDAALI TAKIMLARINDAN ÜMRANİYE DOĞUŞ İLE KARŞILAŞTI VE BU ZORLU MÜCADELEDEN 5-2 GALİBİYET İLE AYRILARAK HEM GALİBİYET İLE TANIŞTI HEMDE ŞAMPİYONLUK YOLUNDA ÖNEMLİ BİR ENGELİ HEM GÜZEL FUTBOL, HEMDE BOL GOL İLE AŞMASINI BİLDİ. MAÇA 1-ARİF, 2-ALİ, 3-CEM UR, 4-GÜRKAN, 5-EYÜP, 6-MÜCAHİT, 7-ERSİN, 8-AYHAN, 9-İSMAİL, 10-SELAHATTİN, 11-SAMET ONBİRİ İLE BAŞLIYAN TAKIMIMIZ MAÇA ÇOKTA İYİ BAŞLAMADI ORTA SAHA MÜCADELESİ İLE GEÇEN İLK YARIDA GÜRKANIN RAKİBİNİ DÜŞÜRDÜĞÜ BİR POZİSYONDA HAKEM PENALTI NOKTASINI GÖSTERDİ VE ÜMR.DOĞUŞ BU PENALTIYI GOLE ÇEVİRİP 1-0 ÖNE GEÇTİ. MAÇIN İLK YARISI BU ŞEKİLDE BİTECEK DERKEN CEZA SAHASI DIŞINDAN KAZANDIĞIMIZ BİR SERBEST VURUŞU KULLANMAYA TECRÜBELİ SAMET GELDİ VE SAĞ AYAĞININ İÇİ İLE TOPU FİLELER İLE BULUŞTURDU VE İLK YARI KARŞILIKLI ATILAN GOLLER İLE BERABERE SONUÇLANDI.

İKİNCİ YARIYA BURAK-MÜCAHİT DEĞİŞİKLİĞİ İLE BAŞLIYAN TAKIMIMIZ HÜCUMDA DAHA ETKİLİ OLMAYA BAŞLADI VE RAKİBİNİ ADETA BUNALTMAYA BAŞLADI BU DAKİKALARDA SAĞDAN BURAĞIN MÜTHİŞ ORTASINA AYNI GÜZELLİKLE KAFA VURUŞU YAPAN SELAHATTİN TAKIMIMIZI 2-1 ÖNE GEÇİRDİ. BUNDAN SONRAKİ DAKİKALARDA ARTIK RAKİP TAKIMIN SAHASINDA OYNANMAYA BAŞLAYAN MÜCADELEDE SAHNEYE YİNE SELAHATTİN ÇIKTI VE ÖNCE TAKIMIMIZ ADINA 3. DAHA SONRA 4. GOLÜ ATARAK 4-1 ÖNE GEÇMEMİZİ SAĞLADI, ENDER GELİŞEN BİR DOĞUŞ ATAĞINDA KALEMİZDE 2. GOLÜ GÖRDÜK VE DURUM 4-2 OLDU MAÇIN SON DAKİKALARINDA SELAHATTİN KENDİSİNİN 4 TAKIMIMIZIN İSE 5. GOLÜNÜ AĞLARA GÖNDERDİ VE MAÇ BU SKOR İLE 5-2 SONUÇLANDI. KARŞILAŞMANIN İKİNCİ YARISINDA YAPTIĞI MÜDAHALELER VE OYUN İÇERSİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ İLE NE KADAR USTA BİR TEKNİK ADAM OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA GÖSTEREN TAMER GÜRSAN MAÇIN ADETA KADERİNİ DEĞİŞTİRDİ BUNUNLADA YETİNMEYEN TEKNİK ADAM İLERLİYEN DAKİKALARDA GENÇ MUHAMMET VE ERTUĞRULA GÖREV VEREREK GENÇLERE NE KADAR ÖNEM VERDİĞİNİ GÖSTERMİŞ OLDU VE GENÇ ÖĞRENCİLERİDE HOCALARINI HİÇ MAHÇUP ETMEDİ.

TAKIM OLARAK İNANILMAZ KEYİF VEREN BİR FUTBOL ORTAYA KOYAN TÜM TAKIM FUTBOLCULARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUZ. YAŞATTIKLARI BU MUHTEŞEM GALİBİYET İLE HEDEFE GİDİLEN YOLDA ŞAMPİYONLUK YÜRÜYÜŞÜNÜN BAŞLADIĞINA ARTIK DAHA ÇOK İNANIYORUZ.

GURUBUMUZDAKİ TOPLU SONUÇLAR;

TEKEL: 2 - KINALIADA: 0
ÖMERLİ: 0 - İCADİYE: 1
SELAMSIZ: 1 - FENERYOLU: 9
ÜMR.DOĞUŞ: 2 - YELDEĞİRMENİ: 5

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTANIN PROGRAMI İSE ŞÖYLE;

YELDEĞİRMENİ - SELAMSIZ
TEKEL - İCADİYE
KINALIADA - ÜMR.DOĞUŞ
FENERYOLU - ÖMERLİ


SONUNDA İYİLER MUTLAKA KAZANIR...

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Bravo arkadaşlar gerçekten bu takıma şampiyonluk yakışır inşallah güzel bir seri yakalarsınız ve mutlu sone ulaşırsınız.

no name