31 Mart 2008 Pazartesi

İNANCIN ZAFERİ... YELDEĞİRMENİ:1 TEKEL:0


(A) TAKIMIMIZ LİGİN 6. HAFTASINDA GURUBUMUZUN LİDERİ VE NAĞMAĞLUP EKİBİ TEKELSPOR U YENİSAHRA STADINDA KONUK ETTİ VE KARŞILAŞMADAN GENÇ MUHAMMETİN DOĞAN IN ATTIĞI GOL İLE 1-0 GALİP AYRILDI. KARŞILAŞMANIN ÖNEMİ GERÇEKTEN ÇOK BÜYÜKTÜ, HER İKİ TAKIMDA GURUPTAKİ NAĞMAĞLUP EKİPLERDİ VE TEKELSPOR YENERSE PUAN FARKINI 7 YE ÇIKARTACAK, YELDEĞİRMENİ KAZANIRSA İSE PUAN FARKI 1 E İNİP ŞAMPİYONLUK YARIŞI İYİCE KIZIŞACAKTI.

BUNUN BİLİNCİNDE OLAN FUTBOLCULARIMIZA, TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ TAMER GÜRSAN BİR HAFTA BOYUNCA İNANILMAZ DERECEDE BU MAÇIN GALİBİYETİMİZ İLE SONUÇLANMASI GEREKTİĞİNİ, GEREK İDMANLARDA, GEREKSE YAPTIĞI TOPLANTILARDA ADETA BEYİNLERİNE İŞLEDİ. ÇOK GÜZEL BİR HAZIRLIK HAFTASI GEÇİRDİKTEN SONRA MAÇ GÜNÜ GELDİ. TAKIMIMIZ 2 KIRMIZI KART CEZALIMIZ (GÜRKAN-ERSİN) VE SAKATLIĞI BULUNAN (ERTUĞRUL) DAN YOKSUN OLARAK SAHAYA 1-ARİF, 2-ALİ, 3-CEM UR, 4-İSMAİL, 5-EYÜP, 6-SELAHATTİN, 7-BURAK, 8-AYHAN, 9-SAMET-(CİHAN), 10-SELAHATTİN SERÇE, 11-MUHAMMET ONBİRİ İLE ÇIKTI İLK YARI HER İKİ TAKIMDA ÇOK KONTROLLÜ VE TEMKİNLİYDİ VE İLK YARIDA SADECE EYÜP ÜN TAKIMIMIZ ADINA BİR POZİSYONU VARDI VE İLK YARI GOLSÜZ BERABERE BİTTİ. İKİNCİ YARIYA ÇOK İYİ BAŞLIYAN TAKIMIMIZ MAÇIN 50. DAKİKASINDA SAĞDAN ALİNİN GÜZEL ORTASINA GENÇ MUHAMMET AYNI GÜZELLİKTE KAFA VURUŞU YAPARAK TOPU AĞLARA GÖNDERDİ VE TAKIMIMIZ 1-0 ÖNE GEÇTİ. GOL DEN SONRA TEKEL DAHA COK KALEMİZE GELMEYE BAŞLADI ANCAK BU ATAKLARI DEFANS OYUNCULARIMIZ SELAHATTİN-EYÜP-İSMAİL-ALİ VE KAPTAN CEM VE KALECİMİZ ARİF SOĞUKKANLILIKLA ENGELLEMESİNİ BİLDİ, KARILAŞMA GERÇEKTENDE ÇOK KALİTELİ VE MÜCADELE DOLU GEÇTİ HER İKİ EKİPTE KAZANMAK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPTILAR ANCAK SONUCA GİDEN VE İSTEDİĞİNİ ALAN TARAF TAKIMIMIZ YELDEĞİRMENİ OLDU VE KARŞILAŞMA GENÇ MUHAMMETİN ATTIĞI TEK GOL İLE 1-0 SONUÇLANDI. GALİBİYETİN DİĞER MİMARLARI SAMET-AYHAN-SELAHATTİN-CİHAN VE BURAK MAÇIN SON DÜDÜĞÜNE KADAR İNANILMAZ BİR MÜCADELE GÖSTERDİLER, MAÇ SONRASINDA SEVİNÇ ÖNCE SAHADA DAHA SONRA SOYUNMA ODASINDA DEVAM ETTİ YÖNETİM-FUTBOLCULAR VE TEKNİK EKİP ADETA ZAFER SARHOŞUYDU BU COŞKU VE SEVİNÇ GÖRÜLMEYE DEĞERDİ.

TAKIMIMIZI DESTEKLEMEYE TRİBÜNLERE GELEN YELDEĞİRMENİ DOSTLARINA, TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ TAMER GÜRSAN'A VE SAHADA YÜREĞİNİ KOYUP ONUR MÜCADELESİ YAPIP BU MAÇI KAZANMASINI BİLEN OYNUYAN OYNAMAYAN TÜM FUTBOLCULARIMIZA CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.

GURUBUMUZDAKİ TOPLU SONUÇLAR;
YELDEĞİRMENİ : 1 - TEKEL : 0
FENERYOLU : 0 - İCADİYE : 4
ÜMR.DOĞUŞ : 1 - ÖMERLİ : 0
SELAMSIZ : 3 - KINALIADA : 2
ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA KARŞILAŞMALARI;

YELDEĞİRMENİ - İCADİYE

TEKEL - ÜMRANİYE DOĞUŞ

ÖMERLİ - SELAMSIZ

KINALIADA - FENERYOLU

HEDEFE GİDİLEN YOLDA, ŞAMPİYONLUK YÜRÜYÜŞÜMÜZ EMİN ADIMLARLA DEVAM EDİYOR...


SONUNDA İYİLER MUTLAKA KAZANIR...

Hiç yorum yok: